INFARKTNA ZAVRŠNICA: Pogledajte bombetinu Kompanya u važnoj pobjedi Citya!

Mnogi nogometni fanatici vjeruju kako je Premiership daleko najzanimljivija liga za praćenje. Pa što onda tek kazati za ovu ludu borbu Liverpoola i Manchester Citya?

KOMPANY DONIO NASLOV?

Liverpool je velik dio sezone bio na vrhu tablice, ali stigao je neočekivani pad forme i Manchester City je to savršeno iskoristio. No, još imamo 90 minuta iduće nedjelje kada će sve utakmice započeti točno u 16:00.

Redsi su još u subotu odradili 37. kolo. Imali su neugodno gostovanje kod Newcastlea, koje su ipak riješili kako treba. Klopp i društvo slavili su 3:2, a pravi junak utakmice postao je joker s klupe, Origi, koji je zabio pogodak u 86. minuti za veliku pobjedu. Raspored je City gurnuo da igra danas protiv Leicestera kojeg vodi bivši trener Liverpoola, Rodgers.

Prvi dio završio je bez pogodaka, a onda se u 70. minuti pojavio šerif Vincent Kompany i prekrasnim pogotkom donio važno vodstvo ‘Građanima’. Dugogodišnji kapetan Citya tako je vrlo vjerojatno donio novi naslov svom klubu.

City sada ima 95 bodova dok Liverpool ima bod manje. U posljednjem kolu Liverpool će ugostiti Wolverhamtpon, dok City ide u goste Brightonu.

Što mislite, može li Liverpool dočekati veliki kiks Citya u posljednjem kolu?

SENZACIJA NA POMOLU: ALLEGRI ODLAZI U FRANCUSKU, A SA SOBOM IZ JUVENTUSA VODI I JEDNU OD NAJVEĆIH ZVIJEZDA!?