IPAK JE UČIO OD NAJBOLJEG: Pogledajte novu majstoriju velikog Messija!

Barcelona je danas odigrala 1. kolo La Lige, protivnik je bio slabašni Deportivo Alaves koji je ostavio vrlo dobar dojam (3:0). Španjolski prvak dugo se mučio, a dokaz tome je i prvi dio koji je prošao bez pogodaka. No, onda se ukazao Messi te u 64. minuti prekrasno pogodio za 1:0 i tako smirio svoje navijače…

Barcelona se dugo mučila, ali je na kraju povela 1:0 u 64. minuti golom Lionela Messija. Argentinac je zabio jubilarni, 6000. gol Barce u La Ligi sa stilom – iz slobodnog udarca.

Dvadesetak metara udaljen od gola Messi se poslužio lukavštinom. Odlučio se pucati ne preko, nego ispod živog zida i pravilno je postupio. Naime, igrači u živom zidu su poskočili, a Messi je prizemnim udarcem zatresao mrežu i digao stadion na noge.

Komentator je odmah ‘poludio’ te usporedio slobodnjak s onim od Ronaldinha koji je tako znao razveseliti navijače Barcelone. Da, ipak je Ronaldinho učio Messija dok je bio na početku svoje veličanstvene karijere…  Dodajmo kako je Coutinho postigao pogodak za 2:0, dok je Messi postavio konačnih 3:0 novom majstorijom.