ISKRENI ZLATKO DALIĆ: “Ovo je zaista bilo…”

Hrvatska je u trećem kolu kvalifikacija za Euro 2020 pobijedila Wales u Osijeku (2:1), ali je do posljednjih sekundi utakmice proživljavala dramu i jedva sačuvala bodove.

U 17. minuti autogol zabio je Lawrence, a Ivan Perišić je povisio vodstvo Hrvatske u 48. minuti. Wales je zabio u 77. minuti, Vida je glavom skrenuo loptu u mrežu nakon udarca Brooksa i tada je krenula grčevita borba Hrvatske. Dominik Livaković u minutu pred kraj s crte je počistio veliku šansu gostiju.

Trenutno je Hrvatska prva u skupini sa šest bodova. Od 18 sati igraju Azerbajdžan i Mađarska u okviru skupine E.

“Ovo su velika tri boda i nije važno na koji način smo ih osvojili. Bilo je teško gledati ovo, svaka čast mojim dečkima, veliko hvala navijačima, Osijeku, Slavoniji. Uspjeli smo i idemo dalje
Bilo je teško, ali nećemo puno o tome sada pričati”, prva su riječi izbornika Dalića nakon susreta.

Izbornik je svjestan grešaka i blijede igre viceprvaka svijeta, ali o tome u ovom trenutku nije želio govoriti.

“Primili smo gol iz jedne pogreške i uvukla se panika. To je normalno. Čekali smo kraj da ne primimo gol, iako smo mogli zabiti treći i riješiti problem. Neću gledati kako je bilo i što je bilo. Ovu utakmicu bilo je teško gledati, a kamoli igrati”

LIVERPOOL NAPUSTILA DVOJICA IGRAČA: KLOPP IM POSLAO DIRLJIVU PORUKU!

TRANSFER KARIJERE: Evo koji gigant je spremio ponudu za Rebića!