IVANE, MAJSTORE: Pogledajte prekrasan pogodak Rakitića u porazu od Chelseaja!

Barcelona je novu sezonu otvorila na Rakuten kupu u japanskoj Saitami, gdje je odmjerila snage s Chelseajem, I već u svojoj drugoj utakmici na klupi Bluesa Frank Lampard je skinuo veliki ‘skalp’, pišu Sportske novosti.

Chelsea je dobio Barcelonu s 2:1 pogocima Tammyja Abrahama u 34. i Rossa Barkleyja u 81. minuti, a poraz Katalonaca je sjajnim golom u sudačkoj nadoknadi ublažio Ivan Rakitić, koji je na poluvremenu zamijenio Busquetsa. U pobjedničkim redovima 70 minuta je igrao Mateo Kovačić, kojeg je odmijenio Zappacosta.

Barcelona je igrala bez Messija i Suareza, ali je zato debitirao Antoine Griezmann, koji je odigrao prvo poluvrijeme te se u 17. minuti žestoko sudario sa Jorginhom. Iako je izgledalo vrlo ružno, čini se da je Francuz prošao bez teže ozljede…

Inače, prije utakmice mogli smo vidjeli simpatičnu ‘svađu’ između Barcelone i Chelseaja. Naime, engleski klub sasvim normalno je najavio dvoboj protiv katalonskog diva, a onda je uslijedilo uvodno bockanje od strane Barcelone. Službeni Twitter profil Barcelone narugao se Chelseaju što je stavio video iz vremena kad je Chelsea igrao Ligu prvaka aludirajući prošlu sezonu kad su igrali Europsku ligu.

A odgovor Chelseaja bio je uistinu brutalan jer su se prisjetili skandaloznog suđenja norveškog suca Ovreboa koji je pogurao Barcelonu u finale Lige prvaka 2009. godine.

SJAJNE VIJESTI ZA DINAMO: EVO TKO SE VRATIO U MAKSIMIR!