IZAŠLI SU SASTAVI: Bjelica napravio nevjerojatno iznenađenje u postavi!

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb danas u 21:00 započinje dvoboj protiv talijanske Atalante. Talijani su blagi favoriti u ovom dvoboju, ali bio je to i Arsenal 2015. godine kada su Modri slavili 2:1.

Zanimljivo, Dinamo i Atalanta igrali su u sezoni 1990-1991. kada su se sreli u 1. kolu tadašnjeg Kupa Uefa. Prvi dvoboj u Bergamu 19. rujna završio je bez pogodaka dok je uzvrat dva tjedna poslije završio 1:1. Legendarni Zvonimir Boban doveo je Dinamo u vodstvo u 53. minuti, a samo sedam minuta poslije iz jedanaesterca pogodak postiže Evair. Talijani su se provukli zbog pogotka u gostima.

Glavni sudac ovog dvoboja je Jesus Gil Manzano. Radi se o Španjolcu (35) koji je na međunarodnoj sceni od 2014. godine, a na onoj domaćoj baš i nije posebno omiljen. U španjolskim nogometnim krugovima dobio je epitet kontroverzan zbog repova koji se često vuku nakon utakmica na kojima on dijeli pravdu.

DINAMO ZAGREB: Livaković; Stojanović, Perić, Dilaver, Catherine, Leovac; Olmo, Ademi, Moro; Petković, Oršić

Atalanta: Gollini; Toloi, Djimsiti, Masiello; De Roon, Freuler; Hateboer, Gomez, Gosens; Zapata, Iličić

LJUDI MOJI, PA JE LI OVO MOGUĆE? NEĆETE VJEROVATI ŠTO JE TORCIDA SKANDIRALA BIVŠEM IGRAČU HAJDUKA!

OVO JE ODLIČNO: Navijači Juventusa žestoko popljuvali upravu kluba zbog Mandžukića!