IZBJEGNUT VELIKI INCIDENT: Kovačić izgubio živce i „zakačio“ se s Xhakom!

Arsenal je danas pobijedio Chelsea 1:0 u sklopu 15. kola Premier lige. Strijelac je bio Gabriel, u 63. minuti.

Chelseajevim igračima popustilo strpljnje

U velikom londonskom derbiju Arsenal je danas pobijedio Chelsea rezultatom 1:0. Topnici su s nova tri boda skočili na prvo mjesto prvenstvene ljestvice. Chelsea je trenutno sedmi s 13 bodova zaostatka za gradskim rivalom Arsenalom.

Današnju su utakmicu obilježile velika nervoza i nekoliko vrlo grubih prekršaja, osobito domaćina, koji je skupio pet žutih kartona. Na kraju utakmice, u 92. minuti došlo je do okršaja Matea Kovačića i Granita Xhake. Naime, Kova se zakačio sa Švicarcem iz Arsenala nakon što se Xhaka naguravao s Chelseajevim braničem Trevorom Chalobahom. Kovačić je to očito jako zasmetalo pa je pokazao svoju temperamentnu stranu te uletio između spomenute dvojice igrača. Napao je Xhaku jer je Arsenalov veznjak tražio korner, iako je zadnji igrao loptom. Na kraju su ih suigrači razdvojili i uspijeli spriječiti veći incident.