IZNENAĐENJE U NJEMAČKOM KUPU: Drugoligaš izbacio slavni klub iz daljnjeg natjecanja!

Današnji je dan donio veliko iznenađenje u njemačkom kupu.

Iznenađenje dana

Samo tri dana nakon što je Bayer Leverkusen slavio protiv velikog Bayerna iz Munchena – hladan tuš. “Apotekari” su u osmini finala, na gostovanju kod drugoligaša Heidenheima doživjeli poraz, 2-1 i tako ispali iz daljnjeg natjecanja za DFB pokal.

Bayer je poveo u 44. minuti, a strijelac je bio Brandt. Za domaću momčad, golove su postigli Dovedan u 47. i Multhaup u 72. minuti.

Hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za momčadi iz Leverkusena.

Zanimljivo, još je jedan drugoligaš danas došao do pobjede nad klubom iz prve lige. Slavni HSV, trenutno vodeća momčad druge njemačke lige, pred svojim je navijačima svladao Nuernberg s 1-0.

SLUŽBENO: Stara dama za 30 milijuna eura dogovorila veliko pojačanje u obrani!

TALIJANI OTKRIVAJU: Pjaca je prošli mjesec odbio uglednog trenera i poznati engleski klub!?