JAVIO SE HRVATSKI DVOJAC: Evo tko je prvi izašao pred kamere nakon teškog poraza…

Hrvatska je izgubila 3:0 od Španjolske u prvom susretu skupine B Europskog prvenstva. Utakmica je riješena već u prvom poluvremenu kada je momčad izbornika Zlatka Dalića primila tri pogotka. Strijelci su bili Alvaro Morata, Fabian Ruiz i Dani Carvajal, a Bruni Petkoviću je u drugom poluvremenu poništen gol.

Prvi reprezentativci koji su izašli pred kamere bili su Luka Sučić i Lovro Majer.

“Razočarani smo nakon poraza, ali glavu gore, ništa nije gotovo, ovo je bila prva utakmica. Idemo analizirati što smo loše radili kako bismo se pripremili za Albaniju. Ne bih ušao u detalje, svašta je pomalo nedostajalo, svjesni smo toga. Hvala navijačima na podršci”, rekao je ofenzivni veznjak Luka Sučić, koji je ušao u 65. minuti.

“Utakmica je bila 50-50. Zabili su iz svake prilike, to je njihova kvaliteta i to je to. Nisu nas iznenadili, očekivali smo da će biti takva utakmica. Imali smo i mi jako dobre šanse, ali nismo ih iskoristili. Čestitamo Španjolcima, moramo nešto izvući iz ovoga. Ne znam što se dogodilo. Očito su nešto bolje radili od nas, bolje su ušli u utakmicu.

Presretan sam zbog atmosfere, ovo je ispunjenje sna. Bez obzira na ovo danas, nadam se da ćemo napraviti rezultat. Protiv Albanije moramo ići na pobjedu, ne smijemo kalkulirati, bit će dobra utakmica”, izjavio je hrvatski veznjak Lovro Majer, koji je odigrao cijelu utakmicu.

U skupini B nalaze se također Albanija te branitelj europskog naslova Italija, koji će svoju utakmicu odigrati u 21 sat. Nakon Španjolaca, Dalićevim izabranicima slijede ogledi s Albancima (srijeda, 19. lipnja) i Talijanima (ponedjeljak, 24. lipnja).