JE LI GA DALIĆ TREBAO ZVATI? Nema ga na Euru, a sinoć zabio Hat Trick!

U dvije utakmice Hrvatska je na Euru zabila dva gola, od toga je jedan bio autogol u okršaju protiv Albanije. Jedan je djelo Kramarića kojem je to posao.

Iako nitko nije previše preispitivao Dalića i njegov izbor, neki su se ipak znali upitati je li trebao možda napraviti pokoju promjenu na popisu. Sada se pak priča o Petru Musi koji je sinoć u slavlju Dallasa nad Minnesotom postigao Hat Trick!

Zabijao je za 1:0 u 17. minuti, za 2:1 u 38. minuti te za 3:2 u 62. minuti prije no što je zamijenjen u 71. S ova tri pogotka stigao je do učinka od osam golova u 17 nastupa ove godine u MLS-u.

Napadač kojeg Transfermarkt procjenjuje na 8 milijuna eura je za Hrvatsku nastupio 6 puta. Debitirao je u ožujku prošle godine u kvalifikacijama za Euro protiv Walesa na Poljudu. Igrao je od početka u listopadu protiv Turske i Walesa, ali u oba poraza je zamijenjen.

Nakon toga nije pozvan za dvije zadnje, odlučujuće utakmice, protiv Latvije i Armenije, ali ni na kasnije prijateljske utakmice, a onda niti na Euro. Musa je tako ostao na učinku od šest utakmica i samo 184 minute u njima. Nije zabio i nije asistirao za Hrvatsku.