JE LI HRVATSKA OŠTEĆENA? Francuski igrač igrao rukom, sudac ignorirao prosvjede Hrvata!

Hrvatska U21 reprezentacija poražena je i u drugoj utakmici na Europskom prvenstvu. Ovaj put su od Hrvata bili bolji Francuzi.

Je li Hrvatska oštećena?

Francuska reprezentacija savladala je mlade Vatrene s minimalnih 1-0. Ipak, sredinom drugog poluvremena, dogodila se situacija koja je lako mogla preokrenuti utakmicu.

Naime, u 64. minuti Josip Brekalo je povukao kontru po lijevoj strani i dodao loptu Luki Ivanušecu desno. Ovaj je primijetio Nikolu Moru na 20-ak metara koji je potom pucao prema golu. Na putu lopti se ipak našao Dayota Upamecana od kojeg se lopta odbila u ruku Ibrahime Konatéa.

Začudo, nizozemski sudac turskih korijena Serdar Gozubuyuk odmah je rukama signalizirao kako nema govora o jedanaestercu, a čak nije htio koristiti ni VAR. Usprkos prosvjedima hrvatskih igrača, ostao je ustrajno kod svoje prvotne odluke.

BREKALO ODLAZI IZ WOLFSBURGA? Evo koji europski gigant želi dovesti sjajnog Hrvata!