JE LI NA POMOLU SKANDAL? Suci žestoko oštetili Argentinu!?

Nogometni svijet cijeli dan bruji o senzacionalnoj pobjedi Saudijske Arabije nad Argentinom. Messi i društvo su poveli 1:0, ali u drugom dijelu dogodio se nevjerojatni preokret.

Argentina je dobro izgledala u prvom poluvremenu. Povela je golom Lionela Messija iz penala, a onda je stiglo razdoblje od 23 minute u kojem su im poništena čak tri gola. Jedan je dao Messi, jedan Angel di Maria, a jedan Lautaro Martinez. Svi su bili poništeni zbog zaleđa.

Međutim, na Twitteru su se pojavile slike koje sugeriraju kako je VAR-soba potencijalno napravila ogromnu pogrešku. Na slici koju je objavio Flashscore vide se linije povučene za ofsajd. Međutim, čini se da suci možda nisu uvažili kako je lijevi bek Saudijaca bio bliže golu od strijelca nepriznatog pogotka.

Argentina bez obzira na ovo ima velike šanse za prolazak skupine. S dvije pobjede u preostale dvije utakmice sigurno će igrati osminu finala, a u nekim solucijama će im biti dovoljna i četiri boda. Iduću utakmicu igraju u subotu protiv Meksika.

BOMBA NA RUJEVICI: RIJEKA DOGOVORILA FANTASTIČNOG TRENERA!