JE LI ON ZAISTA SPASITELJ? WBA priredio veliku senzaciju u Premiershipu!

Bivši klub našeg Slavena Bilića, engleski West Bromwich Albion, danas je imao izuzetno težak zadatak u prvenstvu. Naime, gostovali su kod aktualnog engleskog prvaka Liverpoola i mora se priznati kako su mnogi upisali novu pobjedu Redsa.

No, dogodilo se veliko iznenađenje! Liverpool je poveo već u 12. minuti preko Manea, a do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao unatoč nevjerojatnoj dominaciji Liverpoola. Naime, izabranici Jurgena Kloppa imali su čak 81% posjed lopte u nogama i 10 udaraca prema vratima West Bromwicha, ali rezultat se nije mijenjao.

Liverpool je i u drugom poluvremenu dominirao ali u 82. minuti dogodio se pravi šok. Naime, pogodak za 1:1 postigao je Semi Ajayi, branič koji je nekada bio član Arsenala.

WBA je u prošlom kolu izgubio od Aston Ville 0:3, a sada su došli do velikog boda. Hoće li Sam Allardyce zaista spasiti ovaj klub ili je otkaz Slavenu Biliću bio golema pogreška?

EVO KADA ODLAZI: POZNATO JE ZA KOLIKU ODŠTETU LIVAKOVIĆ IDE I TKO ĆE BITI NOVI VRATAR DINAMA!