JE LI OVO BILO POTREBNO? Rijeka pobijedila Hajduk pa mu se i narugala…

Jučer smo vidjeli još jedan sjajan derbi između Hajduka i Rijeke na Poljudu. Nakon čak četiri uzastopne pobjede, ovo puta tri boda uzela je Rijeka.

Prince Ampem je zabio u 65. za 1-0, a potom Matija Frigan u 83. minuti za 2-0. No, u 90. minuti je Marko Livaja realizirao jedanaesterac za 1-2, a u 95. je još jednom prvi strijelac lige namjestio loptu na bijelu točku, no njegov udarac je zaustavio Labrović i spriječio 2-2, odnosno, osigurao Rijeci tri boda.

A vatreno je bilo i uoči same utakmice. Naime, Hajduk se uoči derbija pobunio na izbor suca Ante Čuline, nezadovoljan njegovim suđenjem ranije ove sezone. “Déjà vu. Svaka čast”, napisali su iz Hajduka.

Sada su Riječani iskoristili priliku i narugali se Hajduku. “Déjà vu na Poljudu”, napisali su Riječani u objavi na društvenim mrežama uz fotografije raznih slavlja na splitskom stadionu.

Što se tiče tablice, Dinamo osim što ima čak osam bodova više od Hajduka, također imaju i utakmicu manje. U sljedećem kolu Dinamo će na svom stadionu igrati protiv Istre dok će Hajduk Split u goste Varaždinu. Rijeku očekuje domaći okršaj protiv Gorice.