JE LI OVO BISER GODINE? Pogledajte što je Naldo uspio napraviti u dvije utakmice!

Čini se kako je Monaco na pravom putu prema drugoj ligi. Klub iz Kneževine jučer je imao veliku priliku da napokon napusti zonu ispadanja ali to se ipak nije dogodilo…

Monaco je jučer gostovao kod Dijona koji je prije utakmice imao dva boda više od Monaca. Ipak, navijači su mogli vidjeti još jednu sramotnu i očajnu partiju. Nije pomogao ni povratak našeg Danijela Subašića.

Veliki šok za goste dogodio se već u 24. minuti kada je Dijon u vodstvo doveo Chang-Hoon Kwon, 24-godišnji Korejac. To je bio njegov prvijenac ove sezone. Domaćini su tako poveli 1:0, a taj rezultat nije se mijenjao do kraja poluvremena.

A u 60. minuti dogodio se dodatni šok za Monaco. Crveni karton OPET je dobio čudni Naldo, koji je u ovom zimskom prijelaznom roku stigao iz Schalkea kao spasitelj. Samo devet minuta kasnije Dijon povećava vodstvo preko Naim Slitija.

Podsjetimo, Naldo je u utakmici protiv Strasbourga napravio prvu glupost kada je već u 7. minuti pocrvenio. Suspenziju je odradio u Kup utakmici protiv Metza, ali momci su i tu utakmicu izgubili pa je nakon utakmice odlučeno kako Thierry Henry više neće biti trener. Vratio se Jardim, ali problemi su izgleda zaista veliki.

Hoće li se Monaco vratiti u drugom dijelu sezone ili će zaista odletjeti u drugu ligu?

JE LI VRIJEME ZA TRANSFER? REBIĆ OTKRIO GDJE ŽELI IGRATI!

ŠPANJOLSKI MEDIJI OTKRIVAJU: Umjesto da ga nagradi za lojalnost, Barca prevarila Rakitića?!