JE LI OVO NAJBLESAVIJI CRVENI KARTON? Pogledajte kako je Gonzalo Higuain podlegao pritisku…

Nogometaši Juventusa potpuno su opravdali status favorita na San Siru tijekom gostovanja kod Milana. ‘Stara dama’ slavila je 2:0, a pogotke su postigli hrvatski napadač Mario Mandžukić i portugalski majstor, Cristiano Ronaldo.

Juve je u vodstvo doveo Mandžukić nakon što mu je Alex Sandro prekrasno asistirao u 8. minuti. Mandžo je zaista fantastično pogodio glavom, a pogodak je zaista poseban s obzirom da je hrvatski napadač itekako oduševio svoje navijače koji su putem društvenih mreža prokomentirali da Mario izgleda poput košarkaša.

Milan se mogao vratiti u 41. minuti, ali Gonzalo Higuain nije uspio realizirati udarac s bijele točke. Točnije, obranio mu je fantastični Wojciech Szczesny koji je potom morao dobro zahvaliti i stativi gdje je odbio loptu. To je bio samo početak kraja argentinskog napadača koji je očito bio pod golemim pritiskom zbog utakmice protiv Juventusa.

Ronaldo je u 81 .minuti postavio konačnih 0:2 nakon što je Cancelo napravio nered po desnoj strani obrane Milana. No, uzbuđenjima nije bio kraj. U 83. minuti zbog zaista blesavog prekršaja Higuain je dobio žuti karton, a onda zbog prigovora sucu i crveni! Može se reći kako je bivši igrač Juventusa jednostavno podlegao pritisku jer nije bio na svojoj poznatoj razini.

NEVJEROJATNI PORAZ BARCELONE: BETIS SLAVIO NA CAMP NOU, A NAŠ RAKITIĆ DOBIO CRVENI KARTON!