JE LI OVO NAJGLUPLJA ODLUKA IKAD? Evo kako je sudac oštetio Milan…

U ovim trenucima igra se veliki derbi između Milana i Rome. Trenutni rezultat je 2:2, a Milan će itekako biti razočaran zbog glavnog suca utakmice.

Naime, 42-godišnji Piero Giacomelli donio je nevjerojatnu odluku u korist Rome. Igrala se 70. minuta i u 16-ercu Milana našao se napadač Rome, Pedro, kojeg je naizgled srušio veznjak Milana, Ismael Bennacer. Sudac je odmah pokazao na bijelu točku.

Igrači Milana odmah su okružili Giacomellija te su tražili da barem pogleda VAR, ali on ih nije poslušao te je čak Leao dobio žuti karton zbog prigovaranja. Na snimci se moglo vidjeti kako je sudac donio krivu odluku i tako oštetio Milan. Trenutni rezultat je 2:2.

Ipak, sudac je nekoliko minuta poslije pokazao na bijelu točku Milana pa su se Rossoneri ekspresno vratili u vodstvo preko Ibrahimovića…