JE LI POGRIJEŠIO ILI IPAK IMA DOSTOJANSTVO? Ovaj igrač Hajduka jedini nije otišao pred Torcidu nakon poraza!

Hajduk Split doživio je još jedan poraz u prvenstvu ove sezone. U sklopu 33. kola Bijeli su na svom stadionu izgubili od Varaždina 0:1.

Pogodak odluke zabio je Domagoj Drožđek u 67. minuti, koji je krasno pogodio iskosa s nekih 15 metara. Bio je ovo sedmi poraz Hajduka ove sezone u Splitu. Vratar Borna Buljan nije imao nikakve šanse.

Hajduk je odigrao prilično siromašnu utakmicu i gotovo svih 90 minuta bio bezopasan. Nakon ove utakmice Hajduk je i dalje treći, a Varaždin je skočio na šesto mjesto SHNL-a.

Nakon poraza Hajduka Ivan Perišić je odmah otišao u svlačionicu. Ostatak ekipe je polako odšetao prema navijačima na Sjeveru. Tako ih je dočekao muk, a nakon što su se okrenuli i otišli prema svlačionicama, Poljudom su odjekivali zvižduci.