JE LI SARRI U PRAVU? Trener Chelseaja dao veliki kompliment našem Kovačiću!

Engleski Chelsea nastavlja s odličnom formom u Premiershipu. ‘Plavci’ su danas ugostili Cardiff te ih doslovce razbili s visokih 4:1. Hrvatski reprezentativac, Mateo Kovaćić, igrao je do 50. minute kada je morao izaći zbog ozljede. Umjesto njega ušao je 24-godišnji Ross Barkley.

Briljirao je fantastični Eden Hazard koji je uspio postići Hat trick. Četvrti pogodak postigao je Willian. Također treba istaknuti odličnu partiju francuskog napadača Girouda, koji je asistirao Hazardu za uvodna dva pogotka.

S ovom pobjedom Chelsea je na samom vrhu Premiershipa zajedno sa Liverpoolom, ali je u maloj prednosti zbog bolje gol razlike. U idućem kolu idu na gostovanje kod gradskog rivala, West Hama.

Nakon utakmice trener Chelseaja, Maurizio Sarri, istaknuo je kako su doktori rekli da se Mateo nije ozbiljnije ozljedio. Na istoj presici je dao do znanja koliko je Kovačić bitan za igru Chelseaja i najvažnijeg igrača, Hazarda:  “Hazard se vratio s okupljanja reprezentacije tek prije dva dana i dobio je dan odmora više, a poručio sam mu kako sam siguran da može zabiti i 40 golova u sezoni. A uz Kovačića i Jorginha potroši puno manje energije jer ne igra daleko od gola, nego samo u posljednjoj četvrtini. Jako sam sretan što imam njih dvojicu u veznom redu”, rekao je Sarri koji je zatim ‘shvatio’ nešto u vezi Hazarda:

“Prije sam mislio da je Hazard jedan od najboljih igrača na svijetu. Sada sam se predomislio – on je najbolji! I još će biti bolji sada kada igra bliže golu.”

Hazard je u Premiershipu već na pet golova i dvije asistencije.

RONALDO U UGOVORU S JUVENTUSOM IMA POSEBNU KLAUZULU: NJEN SADRŽAJ DANAS DOSPIO U JAVNOST!

SRBI NA APARATIMA: Ludi mediji napali Ramosa zbog proslave pogotka, a nasmijat će vas zašto igrač Reala tako slavi pogotke!