JE LI SE DINAMO ZEZNUO? Još jedan igrač na posudbi zablistao!

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb na posudbu je poslao nekoliko igrača ove zime, među njima je i Antonio Marin.

23-godišnji krilni igrač prije mjesec dana je napustio Dinamo i priključio se ljubljanskoj Olimpiji, drugoplasiranom klubu slovenske lige s kojim je potpisao ugovor do kraja prosinca 2026.

Marin je prije tri i pol godine slovio za jednog od najtalentiranijih igrača Dinama, ali i svijeta u svojoj generaciji. Tada je, s Davidom Čolinom iz Hajduka, nominiran među 100 najboljih mladih nogometaša za prestižnu nagradu Golden Boy.

Bivši igrač Dinama je debitirao za Olimpiju prije tjedan dana kada je odigrao 45 minuta u remiju 2:2 protiv Rogaške, a danas je upisao svoj prvi start na gostovanju kod Radomlja u sklopu 21. kola slovenske Prve lige. Gosti iz Ljubljane su slavili rezultatom 1:3, a Marin je zabio dva gola u 28. i 58. minuti utakmice.

GOLOVE ANTONIA MARINA MOŽETE POGLEDATI OVDJE.