JE LI SE DINAMO ZEZNUO? Pogledajte što je Andrić napravio u debiju za francuskog prvoligaša!

Srpski napadač Komnen Andrić debitirao je za francuski Clermont šest dana nakon što je službeno potvrđen njegov transfer iz Dinama u vrijednosti od milijun eura.

Srpski napadač odigrao je briljantno u svom prvom nastupu za francuskog prvoligaša, a protivnik je bio Montpellier, također član Ligue 1. Clermont je pobijedio 2:0, a oba pogotka postigao je Komnen Andrić – prvi u 17. i drugi u 41. minuti. Nakon toga je dobio žuti karton te je na poluvremenu izašao iz igre.

Podsjetimo, Andrić je za Dinamo odigrao ukupno 53 utakmice i u njima zabio 16 i asistirao za sedam golova. Pravu priliku u Dinamu nije dobio, već je bio prosljeđivan na posudbe, prvo u zaprešićki klub, a onda u rusku Ufu, iz koje se potom vratio u Maksimir i zabio neke važne golove.

S Clermontom se povezivao i u siječanjskom prijelaznom roku, no tada transfer nije realiziran.

JE LI MOGUĆE DA OVO IZJAVI TRENER DINAMA? EVO ŠTO JE ČAČIĆ REKAO NAKON VELIKOG KIKSA!