JE LI U PRAVU? Pellegrini brutalno odbrusio Kloppu: “Ne kukaj, naviknuo si na to!”

Jučer su mnogi prije utakmice upisali pobjedu Liverpoola na gostovanju kod West Hama, a ono šok! Plus, prvoplasirana momčad može zahvaliti pomoćnom sucu koji nije vidio čisto zaleđe kod pogotka Liverpoola. Inače, završilo je remijem 1:1.

Liverpool je poveo preko Manea u 22. minuti iako je i više nego očito bilo zaleđe. Izjednačio je West Ham šest minuta kasnije preko Michail Antonija. A u posljednjim sekundama je Liverpool mogao doći do punog plijena iako je Origi promašio čisit zicer. Zanimljivo, i on se nalazio u zaleđu!

Jürgen Klopp je nakon utakmice žustro raspravljao sa sucima, a onda je prišao Manuelu Pellegriniju te je i njemu nešto prigovarao.

“On je navikao dobivati utakmice s golovima iz ofsajda. Dok sam bio u Malagi pobijedio me golom sedam metara iz ofsajda tako da se stvarno nema što žaliti”, rekao je West Hamov trener nakon utakmice.

Podsjetimo, u pitanju je susret iz Lige prvaka koji se dogodio u četvrtfinalu 2013. godine između Borussije Dortmund i Malage. Prva utakmica završila je bez golova, a Borussia je u epskom uzvratu pobijedila 3:2 s dva gola u sudačkoj nadoknadi. Drugi je pao nakon čistog zaleđa.

“Liverpool je zabio gol iz očitog zaleđa, a u zadnjoj minuti su imali veliku šansu iako je opet Origi bio u zaleđu”, dodao je Pellegrini.

KAKAV GOSPODIN: Romano Obilinović je danas pogodio strašan listić!