JE LI ZASLUŽIO VIŠE PRILIKA? Bivši dinamovac zablistao u kvalifikacijama za Ligu prvaka!

Nogometaši Slovan Bratislave sa stilom su se plasirali u treće pretkolo Lige prvaka. Večeras su ‘petardom’ počastili slovenskog prvaka Celje pa su tako s ukupnih 6:1 otišli korak dalje. Slovački prvak ovim trijumfom osiguralo je minimalno grupnu fazu Konferencijske lige.

A najbolji igrač večeras bio je hrvatski ofenzivni veznjak Marko Tolić. Bivši igrač Dinama i Lokomotive postigao je pogodak te dvije asistencije. Ključni trenutak uzvrata u Bratislavi dogodio se već u 15. minuti kada su gosti iz Celja ostali s igračem manje, pocrvenio je Vukliševič.

Tolić je odigrao cijelu utakmicu za Slovan, kao i Luka Bobičanec za Celje. Za goste je početkom drugog poluvremena u utakmicu ušao Ivan Brnić.

Slovan iz Bratislave u trećem će pretkolu igrati protiv ciparskog Apoela iz Nicosije.