JE LI ZVIJEZDA DINAMA ZASLUŽILA CRVENI KARTON? Pogledajte žestoki start nad igračem Rijeke zbog kojeg su gotovo svi poludjeli…

Rijeka i Dinamo obilježili su peto kolo HNL-a okršajem na Rujevici koji je završio remijem 1:1. Gol za Rijeku je zabio Veldin Hodža u 50., a za Dinamo Bruno Petković u 22. minuti.

Većina će se složiti kako je neriješeno posve realan rezultat, a i sam trener Rijeke potvrdio je poslije utakmice kako je zadovoljan s ovim bodom protiv Dinama: “Da mi je netko ponudio bod, uzeo bih…”, rekao je Radomir Đalović.

Zanimljivo, i nakon ovog susreta opet se pričalo o suđenju, barem u navijačkim raspravama. Mnogi su uvjereni kako je nova zvijezda Dinama, Juan Cordoba, zaslužio direktni crveni karton zbog starta nad Komnenom Andrićem u 90. minuti. Međutim, dobio je samo žuti karton. (start pogledajte na videu ispod oko 8:55)

Poslije utakmice obojica trenera nisu imali zamjerku na suđenje…