JEDAN OD NAJLJEPŠIH GOLOVA U MLS-U: Nezaustavljiva „bomba“ bivšeg Rijekinog kapetana!

U šestom kolu Zapadne konferencije američkog MLS-a, Real Salt Lake je kao gost svladao Colorado Rapidse 4:1 poslije velikog preokreta. Hrvatski veznjak Damir Kreilach započeo je rapsodiju svoje momčadi te golčinom izjednačio na 1:1.

Bivši član Rijeke je s 20 metara neobranjivo opalio u golmanove rašlje, prava ljepotica od pogotka. Colorado je inače Kreilachova omiljena mušterija, otkako je preselio u SAD, dosada im je zabio pet golova, više nego bilo kojoj drugoj momčadi.

Colorado je poveo autogolom Herrere u 38. minuti i tih 1:0 stajalo je nakon prvog dijela, Kreilach je u 57. zabio za 1:1, a do kraja susreta Chang je u 76. preokrenuo, a Baird u 85. i Meram četiri minute kasnije potvrdili su pobjedu Real Salt Lakea.

Kreilach je u “preko Bare” stigao u veljači 2018. godine iz njemačkog drugoligaša Union Berlina te je u 78 utakmica upisao 25 golova i devet asistencija.

PROCURILI DETALJI: NAJPOŽELJNIJA NOGOMETNA VODITELJICA PALA NA ŠARM NOGOMETAŠA!