JESTE LI IKAD VIDJELI TOLIKO SUDAČKE NADOKNADE? Pravi kaos na utakmici Bilića i njegovog Watforda

Nakon što je u premijernom nastupu na klupi engleskog drugoligaša Watforda upisao pobjedu, Slaven Bilić je u drugom dvoboju doživio domaći poraz od Swansea Cityja 1-2.

Bivši hrvatski izbornik je u nedjeljnom debiju na klupi Watforda na gostovanju pobijedio Stoke sa 4-0, međutim smo tri dana kasnije doživio je i prvi neuspjeh. U susretu 13. kola Championshipa Watford je na svom Venue Vicarage Road stadionu izgubio od Swansea Cityja sa 1-2.

Domaćin je dobro otvorio susret, Ismaila Sarr je u 34. minuti zabio za 1-0. Izjednačio je Jules Ntcham u 52. minuti, da bi Benjamin Cabango u osmoj minuti nadoknade šokirao domaće navijače pogodivši za pobjedu gostiju. Utakmica je, naime, produžena za čak 21 minutu jer je u 81. minuti došlo do prekida meča zbog tehničkih problema u komunikaciji između sudaca. Tako je Bilić doživio dvostruki šok, što je i priznao nakon utakmice:

Bio je to treći poraz Watforda ove sezone, pri čemu drugi domaći, dok je Swansea upisao petu pobjedu, pri čemu treću gostujuću.

Na ljestvici vodi Sheffield United sa 24 boda koliko ima i drugoplasirani Norwich. Na trećem mjestu je Reading sa 22 boda. Swansea je skočio na šesto mjesto sa 18 bodova, dok je Watford na devetoj poziciji sa 17 bodova. Idući ispit Bilićeva momčad ima za tri dana na gostovanju kod Blackpoola.