Jeste li primijetili kako je Liverpoolova zvijezda jučer pokušala proslaviti pogodak?

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka Liverpool je u Lisabonu s 3:1 pobijedio Benficu. Strijelci za Liverpool su bili Konate u 17., Mane u 34. i Diaz  u 87. minuti. Za Benficu je zabio Nunez u 49. minuti.

Društvene mreže gore

Liverpool je jučer na gostovanju kod Benfice došao do visoke pobjede 1:3. Ibrahima Konate je na asistenciju Andrewa Robertsona u 17. minuti doveo je Liverpool u vodstvo. Upravo se nakon tog pogotka, pri proslavi igrača i klube Liverpoola, zbio pomalo komičan detalj.

Konate je uklizao na koljenima prema korner-zastavici, a isto je potom pokušao učiniti Fabinho. Na žalost, brazilskom nogometašu to baš i nije uspjelo. Prvo je nogom udario o travnjak, potom se prevrnuo. Naravno, društvene mreže danas su pune slika i videa Fabinha i njegove nespretne proslave.