JESTE LI VIDJELI OVO? Neviđena drama s VAR-om na utakmici Lige prvaka

Nesvakidašnja situacija je viđena na početku drugog poluvremena utakmice između Borussije i Seville (2:2) u osmini finala Lige prvaka, prenosi index.hr.

U 48. minuti je Haland odigrao dupli pas s Hazardom i razgrnuo sve pred sobom te iz teške situacije zabio za 2:0. Međutim, VAR mu je nakon dvije minute gledanja sporne situacije poništio pogodak zbog prekršaja u napadu, ali i odmah dodijelio jedanaesterac za Borussiju zbog prekršaja gostiju iz ranije akcije.

Bio je to tek početak drame jer je Bounou obranio jedanaesterac Halandu, a onda je mladi norveški napadač dobio još jednu priliku za udarac s bijele točke budući da je vratar Seville prerano izašao sa crte. Haland je drugi put bio sigurniji i postigao je svoj 20. gol u 14. nastupu u Ligi prvaka i tako srušio rekord natjecanja postavši igrač koji je najbrže stigao do 20 pogodaka.

Borussia je nakon toga primila dva gola, ali je sačuvala 3:2 prednost iz prve utakmice i prošla među osam najboljih.