JESU LI HRVATI OPET KRIVI? Ajax doživio nevjerojatni debakl!

Nevjerojatni rezultat dolazi nam iz Nizozemske gdje je u derbiju Feyenoord doslovce uništio Ajax s nestvarnih 6:0. Zanimljivo, Hrvati kod Ajaxa nisu sudjelovali u ovom debaklu, dok je Luka Ivanušec kod Feyenoorda ušao pred kraj utakmice.

Domaći su poveli u 34. minuti kada je zabio Paixao, a minutu kasnije na 2:0 povisio je Minteh. Još jedan gol pao je do poluvremena, u sudačkoj nadoknadi na 3:0 povisio je Hancko. Nastavio je Feyenoord golijadu i u drugom dijelu utakmice.

U 56. precizan je bio opet Minteh, u 62. za 5:0 zabio je Timber, a točku na i stavio je još jednom Paixao za 6:0. Bila je ovo najveća pobjeda Feyenoorda u De Klassiekeru u povijesti.

GOLOVE POGLEDAJTE OVDJE.

Od Hrvata u Ajaxu na klupi su bili Jakov Medić i Josip Šutalo, ali nisu ulazili u igru. Borna Sosa nije bio ni u zapisniku. Kod Feyenoorda je Luka Ivanušec u igru ušao u 84. minuti.