JESU LI ZAISTA OŠTEĆENI? Hajdukovci u jednom napadu tražili dva penala, VAR nije ni zvao suca da pogleda

Varaždin i Hajduk Split remizirali su 1:1 u sklopu 24. kola HNL-a. Domaće je u vodstvo doveo Leon Belcar u 40. minuti, a poravnao je Niko Sigur u 66. minuti utakmice u Varaždinu. No, nakon utakmice opet se priča o suđenju.

Naime, kod rezultata 1:0 igrači Hajduka su tražili u jednom napadu dva jedanaesterca. Smatrali su da je bilo kažnjivo igranje rukom (iako je moguće da je Rokas Pukštas ranije napravio faul u napadu), a potom i prekršaj na Dini Mikanoviću.

Sudac Fran Jović nije ništa dosudio, a iz VAR sobe su procijenili da Jović nije pogriješio pa ga nisu ni zvali da pogleda situaciju.

A navijači Hajduka najviše pričaju o tome zašto se VAR nije aktivirao jer smatraju kako su ozbiljno oštećeni u Varaždinu…

Za analizu utakmice Milan – Atalanta kliknite OVDJE.