JOKER IZ SNOVA: Klopp uveo igrača u 85. minuti, a ovaj u 91. minuti zabio za finale SP-a!

Aktualni europski prvak Liverpool uz mnogo muke prošao je meksički Monterrey u polufinalu Svjetskog klupskog prvenstva. Redsi su slavili 2:1.

Liverpool je poveo već u 12. minuti preko veznjaka Keite nakon što mu je asistirao Mo Salah. No, samo dvije minute poslije Meksikanci su se vratili. Gol za izjednačenje postigao je Rogelio Funes, 28-godišnji argentinski napadač. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Jurgen Klopp potom je vidio kako će u vatru morati ubaciti svoje najbolje adute pa su redom ulazili Sadio Mane, Trent Alexander-Arnold i Roberto Firmino. Upravo je ovaj potonji ušao tek u 85. minuti, a nakon samo šest minuta postiže pobjednički pogodak koji je njegov klub odveo u finale Svjetskog klupskog prvenstva.

Meksikanci su tako pali tek u sudačkoj nadoknadi. Alexander Arnold asistirao je Firminu koji krasno iz prve posprema loptu u mrežu nakon ubačaja s desne strane.

Klopp i društvo finale će u Dohi igrati protiv brazilskog Flamenga koji je ove sezone osvojio Copa Libertardores, južnoameričku verziju Lige prvaka.

POČEO JE RAT ZA OLMA: OVAJ GIGANT SPREMAN JE PLATITI VIŠE OD 30 MILIJUNA EURA!

POTPUNO ZASLUŽENO: Evo tko je postao najskuplji igrač Hrvatske!