JOŠ JEDNA DRAMA DANAS: Veznjak Lillea nakon teškog sudara pola sata bio u nesvijesti!

U susretu prvog kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je na gostovanju pobijedio Reims 2:0. Nažalost, utakmicu je obilježila nesreća gostujućeg veznjaka Angela Gomesa, koji je u 16. minuti nakon sudara s domaćim igračem Amadoum Koneom završio bez svijesti.

Kone je neoprezno u skoku udario 23-godišnjeg Engleza, čini se, ramenom u glavu. Gomes je pao na travnjak i ostao ležati bez svijesti. Liječnička služba odmah je utrčala na teren, dok su igrači okružili nesretnog mladića zaštitivši ga od pogleda i kamera.

Prekid je trajao čak 35 minuta. Na koncu je Gomes na nosilima iznesen s travnjaka, a Kone je zaradio crveni karton. Dok je Gomes na nosilima napuštao teren, cijeli stadion skandirao je njegovo ime. Lille je kasnije na društvenim mrežama zahvalio navijačima Reimsa na podršci igraču.

Što se tiče rezultata, Lille je slavio s 2:0. Gosti su poveli u 30. minuti nadoknade prvog dijela golom Bafodea Diakitea, a pobjedu gostiju potvrdio je Jonathan David u trećoj minuti nadoknade drugog dijela.

Za analizu utakmice Mallorca – Real Madrid kliknite OVDJE.