JUNAK NAPULJA: Sjajni poljski napadač hat-trickom odveo Napoli u osminu finala Lige prvaka!

Nogometaši Napolija su uvjerljivom pobjedom nad belgijskim prvakom Genkom kao drugoplasirana momčad izborili nokaut fazu Lige prvaka. Apsolutni junak večeri bio je poljski napadač Arkadiusz Milik koji je utrpao čak tri komada i to u prvom poluvremenu!

Poljak je načeo mrežu gostiju već u trećoj minuti nakon velike pogreške mladog vratara Genka, seriju pogodaka nastavio je u 26. minuti na asistenciju desnog braniča Di Lorenza a odličan nastup zaokružio je pred kraj prvoga dijela kada je zabio iz kaznenog udarca. Konačan rezultat postavio je Lorenzo Insigne (4:0).

Ovo su mu inače prvi pogoci u trećem nastupu dok je u prvenstvu ubilježio pet pogodaka u šest susreta. Prošle sezone je bivši Ajaxov napadač također briljirao, bio je jedan od najboljih strijelaca Serie A s 17 postignutih zgoditaka.

U drugom okršaju iste skupine Liverpool je u gostima svladao Salzburg rezultatom 0:2 golovima Nabya Keite i Mohameda Salaha te kao prvi prošao grupu E.

ŠOK U ŠPANJOLSKOJ: BARCELONINA ZVIJEZDA SE ZARAZILA SPOLNOM BOLEŠĆU I PROPUŠTA VELIKI DERBI!

SJEĆATE LI SE KAD JE HARAO HNL-OM? Zabio dva gola Barceloni pa oduševio objavom

VELIKO POJAČANJE: BRAT MU JE S RAKETOM IGRAO U SEVILLI, A SAD JE DOŠAO U SLAVEN BELUPO