JUVE SLAVIO NAD ROMOM: Mourinho nezadovoljan suđenjem opet napravio show!

Nogometaši Juventusa u susretu su 8. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladali Romu s 1-0. Trener Rome, Jose Mourinho, poprilično je ogorčen suđenjem.

Mourinho u svom stilu

Moise Kean strijelac je jedinog pogotka na utakmici Juventusa i Rome, koje je torinskoj momčadi donio važna tri boda. Zanimljivu utakmicu posebno je „začinio“ Romin trener Jose Mourinho, koji smatra kako je Roma oštećena.

Naime, pred kraj prvog poluvremena Chiellini se okliznuo i poklonio loptu gostima, Nakon toga se Abraham se sjurio prema golu, Danilo ga je zaustavio, a u nastavku akcije lopta je stigla do Mkhitaryana kojeg je srušio Szczesny. Sudac je poništio Romin gol iz ove gužve i dosudio jedanaesterac, što je silno naljutilo Mourinha. Pomoćnom sucu je imao puno toga za reći, pa mu se unio u lice i nastavio divljati.

Da stavr bude gora, Szczesny je obranio kazneni udarac, a Mourinho je nakon utakmice izjavio:

„Nadam se da će neko iz Juventusa smoći hrabrosti i reći da smo bili mnogo bolji u ovoj utakmici. Često sam igrao na ovom stadionu i nezasluženo sam pobjeđivao. Sada smo apsolutno zaslužili da pobijedimo, a izgubili smo.”