Juventus ga olako otpisao, a sad je zabio jedan od najboljih golova sezone

Juventus se svim silama htio osloboditi njemačkog veznjaka Emrea Cana. Uspjeli su prošloga siječnja kada su ga poslali u Borussiju Dortmund na posudbu s mogućnošću otkupa za 25 milijuna eura krajem lipnja, a sada je ovaj 25-godišnjak zabio jedan od najboljih golova ove sezone.

Igrala se 33. minuta utakmice između Bayera i Borussije u 21. kolu Bundeslige kada je Can fantastično opalio iz daljine za preokret Borussije 2:1 (Bayer je pobijedio 4:3 na kraju).

Gol uistinu vrijedi pogledati više puta.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Can se nije uspio izboriti za poziciju u momčadi Maurizija Sarrija u konkurenciji Samija Khedire, Miralema Pjanića, Blaisea Matuidija, Rodriga Bentancura i Adriena Rabiota, iako ga je Juventus prije dvije sezone doveo iz Liverpoola kao veliko pojačanje po isteku ugovora.

Očekivalo se da će Can biti prvotimac Stare dame dugi niz godina, međutim, nije se uklapao u viziju igre talijanskog prvaka.

Bayer je poveo golom Kevina Vollanda u 20. minuti. Izjednačio je Mats Hummels dvije minute zatim, da bi Can u 33. pogodio za preokret. Leverkusen je izjednačio u 43. minuti poslije drugog gola Vollanda.

Borussija u 56. minuti povela golom Guerreira da bi u 81. Bailey, a minutu kasnije Lars Bender, zabili za veliki preokret i konačnih 4:3.

KAKO SE OVO ODBIJA? MODRIĆ DOBIO PONUDU KOJU ĆE TEŠKO ODBITI!

ZATO JE HRVATSKA MOĆNA: Evo što je izbornik Dalić napravio kad je saznao za ozljedu Perišića!