Juventus na srpski pogon prekinuo crnu seriju

Nogometaši Juventusa prekinuli su crnu seriju rezultata pobijedivši u susretu osmog kola talijanskog prvenstva Bolognu sa 3-0.

Prva je to pobjeda torinske “Stare dame” u posljednjih šest susreta u svim natjecanjima. Golove za Juve zabili su Filip Kostić (24), Dušan Vlahović (59) i Arkadiusz Milik (62). Nikola Moro nije nastupio za goste.

U ranije odigranom susretu Atalanta je u Bergamu pobijedila Fiorentinu sa 1-0 izjednačivši se na vrhu ljestvice s Napolijem. Oba sastava sada imaju po 20 bodova, a Napoli za tri gola bolju razliku pogodaka.

Atalanta je Fiorentinu slomila u drugom poluvremenu, a pogodak odluke zabio je Ademola Lookman u 59. minuti na asistenciju Luisa Muriela. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je za Atalantu igrao od 56. minute.

Za analizu utakmice Verona – Udinese kliknite OVDJE.