KAKAV BAKSUZ: Igrač Leicestera zabio dva komična autogola i donio pobjedu Liverpoolu!

U nevjerojatnoj utakmici, Liverpool je stigao do pobjede u 18. kolu Premier lige. Na domaćem je terenu preokretom svladao Leicester 2:1.

Ovo se ne viđa često!

Liverpool je više sretno nego spretno došao do pobjede nad Leicesterom. Naime, isti je igrač gostujuće momčadi, Wout Faes, postigao čak dva autogola.

Leicester je prvo poveo u četvrtoj minuti preko Kiernana Dewsbury-Halla. U 38. minuti, Trent Alexander-Arnold je ubacio s desne strane, a Wout Faes je u namjeri da to očisti prevario vlastitog vratara Dannyja Warda. No tu nije kraj utakmici za zaborav za Faesa. Sedam minuta kasnije, Liverpool je odigrao brzi napad, Darwin Nunez je pobjegao gostujućoj obrani i potkopao loptu preko Warda. Ona se od vratnice odbila u teren, a na nju je natrčao tko drugi nego – Faes, te zakucao je u vlastitu mrežu.