KAKAV CIRKUS U KUPU KRALJA: Realova zvijezda dobila bizaran žuti karton!

Real Madrid je sinoć, uz ponešto muke, savladao Elche i plasirao se u četvrtfinale španjolskog Kupa kralja.

Kroos u nevjerici

Real Madrid je u gostima pobijedio Elche, tek nakon produžetaka. U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 0:0, a domaćini su u 103. minuti šokirali „Kraljeve“ i poveli golom Verdua.

Ipak, Real je u drugom produžetku došao do preokreta. Prvo je Isco pogodio za 1:1 u 108. minuti, dok je junak gostiju bio Eden Hazard koji je pet minuta prije kraja meča zabio pogodak za konačnih 2:1.

Utakmicu je obilježio i jedan bizaran detalj. U 78. minuti, Toni Kross dobio žuti karton, iako uopće nije bio ni u kakvom kontaktu s protivničkim igračem. Realova zvijezda nije skrivala čuđenje, a nakon utakmice se oglasila i na Twitteru. Uz kratak video isječa je napisao: