KAKAV COMEBACK: United izveo čudesni preokret kod Southamptona, El Matador se vratio u formu!

Nogometaši Manchester Uniteda su slavili u 10. kolu Premiershipa podsjetili na eru iz Alexa Fergusona. Hit prvenstva Southampton je nakon prvog poluvremena vodio 2:0 preko stopera Bednareka i najboljeg igrača, Jamesa Ward-Prowsea.

Vragovi su imali nekoliko šansi ali su uspjeli promašiti izgledne prilike, njihova igra je izgledala vrlo neuvjerljivo dok je obrana bila „klimava“. Mnogi su već tada pomislili kako je menadžeru Solskjaeru odzvonilo, no United se čudesno vratio u nastavku.

Norvežanin je mijenjao na poluvremenu i napravio potez utakmice kada je uveo sjajnog urugvajskog napadača Edinsona Cavanija, prvi vratar David de Gea je izašao na poluvremenu zbog ozljede a umjesto njega je branio Dean Henderson.

Preokret je počeo pola sata prije kraja regularnog dijela, Bruno Fernandes je na dodavanje Cavanija smanjio na 2:1. Onda je Cavani odlučio uzeti stvari u svoje ruke pa poentirao u 74. i drugoj minuti sudačke nadoknade (2:3).

Bili su ovo prvi pogoci Cavanija u Premiershipu, 33-godišnjak je pokazao da je i dalje vrhunska klasa.

LOVAC I NATJECATELJICA NISU ZNALI ODGOVOR NA PITANJE O HRVATSKOM NOGOMETAŠU, A VI?