KAKAV DOKTOR: Pogledajte kako je Di Maria zabio gol iz kornera!

U ovim trenucima igra se važan susret u skupini D između Salzburga i Benfice. Radi se o dvoboju za treće mjesto koje garantira nastavak europskog puta kroz Europa ligu.

Portugalci nakon prvog poluvremena imaju vodstvo 0:2 i to je rezultat koji im odgovara za treće mjesto. Benfica je povela u 32. minuti preko sjajnog Di Marije. Argentinski ofenzivac sjajno je zabio za vodstvo svoje momčadi i to direktno iz kornera. Lopta je preletjela sve u šesnaestercu, a loše je reagirao i domaći vratar Alexander Schlager. Nije se najbolje snašao na sjajan centaršut argentinskog velemajstora.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Na 2:0 povisio je 30-godišnji Rafa Silva u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, a asistirao mu je upravo Di Maria.

Salzburg i Benfica bore se za treće mjesto u skupini i plasman u Europa ligu. Hrvatski reprezentativac Luka Sučić igra od prve minute za domaću momčad, a Roko Šimić ostao je na klupi, baš kao i Petar Musa kod Benfice.