KAKAV GOLMAN: Navas fantastično obranio penal Messiju!

Nakon prvih 45 minuta u Parizu rezultat između PSG-a i Barcelone je 1:1. Golove su postigli Mbappe i Messi, a ovaj potonji mogao je na kraju prvog dijela biti pravi junak svoje ekipe. No, na scenu je stigao Keylor Navas, fantastični vratar iz Kostarike koji je obranio Messiju penal.

Parižane je u vodstvo doveo Mbappe nakon što je uspješno realizirao udarac s bijele točke. Najstrožu kaznu skrivio je toliko osporavani francuski branič Clement Lenglet. Mbappe je tako povećao vodstvo PSG-a na nestvarnih 5:1. No, u 37. minuti ukazao se čudesni Lionel Messi te prekrasnom raketom izjednačio rezultat.

Pred sam kraj prvog poluvremena Kurzawa ne nespretno startao na Griezmanna, a sudac je odlučio pokazati na bijelu točku za Barcelonu. Lopti je prišao Messi ali njega zaustavlja sjajni Navas koji mu odlično brani. No, lopta se potom čak odbila i od prečke pa je PSG imao mnogo sreće ovdje.

RUSKINJA PRIZNALA SPOLNI ODNOS SA 17-GODIŠNJIM MBAPPEOM: “BILO ME STRAH…”