KAKAV LIK: Zvijezda Bayerna ošamarila protivnika! Krenuo je van prije no što je sudac pokazao crveni

Bayern i Stuttgart odigrali su 2:2 u susretu 33. kola Bundeslige. Na samome kraju utakmice, u petoj minuti sudačke nadoknade izravan crveni karton dobio je krilni igrač Bayerna Kingsley Coman. Francuski ofenzivac nakon duela ošamario je Mavropanosa.

Grčki branič na trenutak je zastao pa se primio za lice i pao na tlo. Coman je, i prije no što mu je pokazan crveni karton, krenuo van terena i pritom se ispričao treneru Julianu Nagelsmannu. Tiago Tomas doveo je Stuttgart u vodstvo u osmoj minuti, no minhenski sastav, koji je ranije osigurao novi naslov njemačkog prvaka, preokrenuo je rezultat već do kraja prvog poluvremena.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ZAŠTO JE COMAN DOBIO CRVENI KARTON

Konstantinos Mavropanos u svoj gol spremio je loptu u 35. minuti, dok je u 44. Thomas Muller zabio za 2:1 vodstvo Bayerna. Stuttgart je osigurao bod u 52. minuti kada je Saša Kalajdžić zabio nakon fantastične asistencije hrvatskog reprezentativca Borne Sose. Stuttgart se s 30 bodova nalazi u zoni ispadanja, s tri boda manje od 15. Herthe.

BOMBA IZ PORTUGALA: BENFICA KUPILA HRVATA ZA 5 MILIJUNA EURA!