KAKAV MAESTRO: Bivši vratar Hajduka upisao prekrasnu asistenciju!

Prvi hrvatski vratar, Lovre Kalinić, također je obilježio nevjerojatno bogat vikend što se tiče Hrvata diljem Europe. Naime, njegov Gent je slavio kod Cercle Bruggea s visokih 0:3. Dva gola iz jedanaesterca postigao je Birger Verstraete, a treći pogodak je prava ljepotica jer je Kale asistent!

Iako se igrala 91. minuta i pobjednik se već znao, Kalinić je na spektakularan način opalio iz svog šesnaesterca prema protivničkoj polovici, a tamo se fantastično snašao Giorgi Kvilitaia, koji je ušao samo pet minuta prije! Radi se o mladom gruzijskom napadaču koji je postigao prvi pogodak sezone.

Ovaj fantastičan pogodak obojica su simpatično proslavili putem instagram profila jer su, naravno, bili itekako oduševljeni s onim što su napravili… bravo, KALE!