KAKAV MAJSTOR: Ante Rebić u posljednjoj sekundi zabio za pobjedu Milana!

Ante Rebić je veliki heroj Milana! Hrvatski reprezentativac oduševio je u prvenstvenom okršaju protiv Udinesea, a Milan se tako osvetio za poraz u 1. kolu Serie A kada ih je Udinese svladao s minimalnih 1:0.

Početak za Rossonere je bio kao iz noćne more. Gosti su poveli već u šestoj minuti preko danskog veznjaka Jens Stryger Larsena. Milan je nizao prilike ali rezultat se do kraja poluvremena nije mijenjao. Blizu pogotku bili su napadači Zlatan Ibrahimović i Rafael Leao ali vratar Udinesea je bio raspoložen.

No, trener Milana potom radi fantastičan potez, a to je ulazak Ante Rebića dok je na klupi ostao neraspoloženi Bonaventura. Hrvatski reprezentativac zabio je nakon samo dvije minute i tako poravnao rezultat. U 72. minuti dolazi do totalnog preokreta kada pogađa lijevi bek Hernandez. Treba istaknuti kako je Hernandez trenutno najbolji strijelac Milana iako je lijevi bek.

A onda još jedan šok za Milaniste na San Siru. U 85. minuti lijepo pogađa Lasagna i tako dolazi do još jednog izjednačenja. Navijači su već bili spremni za novi kiks ove sezone, ali opet se ukazao fantastični Ante Rebić koji prekrasno pogađa za novu pobjedu Milana. Ante se poigrao sa svojim čuvarima i potom neobranjivo pogodio za veliku pobjedu.

Dodajmo kako sada stvari za Milan stoje jako dobro jer se nalaze samo bod od mjesta koje vodi u Europa ligu, a i ekipa se ovog tjedna plasirala u četvrtfinale talijanskog Kupa. Tko zna, možda će ih baš Rebić vratiti u vrh talijanskog nogometa iako su ga mnogi već otpisali. A i pričalo se povratku u Frankfurt…

Reba je u najboljem trenutku došao do prvih golova za AC Milan…

SAPUNICA JE GOTOVA: DANI OLMO NAPOKON IMA NOVI KLUB!