KAKAV MAJSTOR: Ben Yedder ušao u 54. minuti pa osam minuta poslije dobio dva žuta kartona!

Sevilla trenutno igra jako bitnu utakmicu protiv Villarreala. Ulog je golem jer radi se o Europskoj ligi iako Montella i društvo mogu do Europe ukoliko sruše Barcelonu u Kupu kralja…

Villarreal je poveo preko Rabe koji je zabio u 36. minuti. Montella je morao ekspresno reagirati pa je u drugom poluvremenu uveo Ben Yeddera, junaka rušenja Manchester Uniteda u osmini finala Lige prvaka.  No, napadač je napravio veliku glupost te dobio dva žuta kartona u sekundi zbog gestikuliranja prema sucu utakmice.

Villarreal je povećao vodstvo u 68. minuti preko Carlosa Bacce. No, izgleda kako Sevilla pokazuje znakove života! U 77. minuti penal je promašio Nolito, no isti igrač samo minutu poslije postiže pogodak. U 82. minuti Steven N’Zonzi zabija za 2-2.