KAKAV MAJSTOR: Ibrahimović postigao nevjerojatne škarice!

Zlatan Ibrahimović sigurno uživa u američkom MLS-u. Jučer je došao do 11. pogotka u sezoni iako njegova ekipa nije dobila željeni rezultat.

Naime, njegov La Galaxy bio je veliki favorit protiv ‘slabašnog’ New England Revolutiona. Sve vam govori kad je kvota na pobjedu LA bila samo 1,40, ali dogodilo se iznenađenje. Revolution je poveo u posljednjoj minuti prvog poluvremena, a u 60. minuti povisuju na 2:0.

Tek u 84. minuti na scenu dolazi Zlatan Ibrahimović koji prekrasnim škaricama smanjuj rezultat na 2:1. No, rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao i Galaxy je došao do poraza nakon dvije pobjede u nizu.

Stanje na tablici uopće nije loše za Ibrahimovića i njegove suigrače, nalaze se na drugom mjestu Zapadne konferencije, a ispred njih je fenomenalni gradski rival Los Angeles FC koji ima čak 9 bodova više od Galaxya.

Tko zna, možda je Zlatan ipak trebao ostati u Europi…

VELIKI GOSPODIN: EVO ŠTO JE POCHETTINO REKAO NAKON BOLNOG PORAZA U FINALU…

ČUDESAN PODATAK: Evo tko je zgodna plavuša koja je prekinula finale Lige prvaka!