KAKAV MAJSTOR: Osijekov veznjak rasturio protiv Francuske!

Veliko iznenađenje priredili su nađi susjedi Mađari koji su u drugom kolu remizirali 1:1 protiv aktualnih svjetskih prvaka.

Mađarska je povela preko Attile Fiole pred sam kraj prvog poluvremena, točnije u drugoj minuti sudačke nadoknade. Francuzi su potom krenuli još jače, a izjednačujući pogodak stigao je tek u 66. minuti kada je zabio Antoine Griezmann. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

A najbolji na terenu bio je nama dobro poznato lice. Osijekov veznjak Laszlo Kleinheisler ostavio je dubok trag na utakmici s Francuskom te je čak proglašen igračem utakmice. UEFA ga je proglasila najboljim igračem dvoboja u kojem je imao 19 od 21 točnih dodavanja, a dobio je i osam od 11 duela na travnjaku.

Nije Kleinheisler oduševio samo UEFA-ine stručnjake već i obične nogometne fanove. Nakon utakmice najtraženiji profil na Transfermarktu bio je upravo Kleinheislerov.