KAKAV MESAR: Pogledajte start zbog kojeg je Cuadrado dobio izravni crveni karton protiv Fiorentine

U ovim trenucima igra se prvoligaški ogled talijanske Serie A između Juventusa i Fiorentine. ‘Viole’ imaju sjajnu prednost 0:1…

Gosti iz Firenze poveli su već u trećoj minuti preko mladog srpskog napadača Dušana Vlahovića. 20-godišnjak je tako vezao tri utakmice na kojima je postigao pogodak. Stvari su za momčad Andrea Pirla prešle iz lošeg u gore kada je u 18. minuti Kolumbijac Juan Cuadrado dobio izravni crveni karton zbog grubog prekršaja na gostujućem veznjaku Gaetanu Castrovilliju.

Sudac Federico La Penna je otišao pogledati ponovljenu snimku, ali nije bilo dvojbe te je Cuadradu pokazao izravni crveni karton. Kolumbijac je pokušao proći po lijevoj strani Juventusova napada, ali mu je lopta pobjegla te je u klizećem startu odnio Castrovillija.

Inače, dodajmo kako je Pirlo odmah nakon crvenog kartona iz igre povukao Ramseya te umjesto njega ubacio Danila. A na samom početku drugog poluvremena ušao je Berardeschi umjesto Morate. Ostaje za vidjeti može li se Juventus vratiti iz ovog minusa…

BILO JE I VRIJEME: EVO TKO ĆE POSTATI PRVI HRVAT U POVIJESTI MANCHESTER UNITEDA!