KAKAV PEH: Leipzig i Olmo ostali bez pobjede u sudačkoj nadoknadi…

Vrlo zanimljivu subotu vidjeli smo u Bundesligi. RB Leipzig neočekivano je kiksao kod kuće protiv Freiburga i tako samo zakomplicirao ionako već ludu borbu za mjesta koja vode u najelitnije nogometno natjecanje, Ligu prvaka.

Leipzig je na domaćem terenu protiv posljednjeplasiranog Paderborna poveo golom Patrika Schicka (27), ali je u 43. minuti ostao s igračem manje, jer je drugi žuti karton dobio francuski branič Dayot Upamecano nakon nesmotrenog namjernog ispucavanja lopte poslije prekršaja.

Gosti su došli do izjednačenja u sudačkoj nadoknadi pogotkom Christiana Strohdieka (90+2). Ostalo je 1:1. Bivši igrač zagrebačkog Dinama Dani Olmo bio je u početnoj postavi Leipziga. Igrao je do 65. minute te je dva puta zaprijetio protivničkom golu, u 35. minuti je bio neprecizan, a u 60. je njegov pokušaj obranio gostujući vratar.

Ipak, unatoč neočekivanom remiju Dani je bio jedan od najboljih na terenu, a portal whoscored.com dao mu je visoku ocjenu 7.1. Od ostalih rezultat treba istaknuti veliku pobjedu Bayern Munchena na gostovanju kod Bayera iz Leverkuena. Bavarci su slavili s visokih 4:2.

IVAN RAKITIĆ RIJEŠIO SVE DVOJBE: HRVATSKI VELIKAN OTKRIO OSTAJE LI U BARCELONI I IDE LI S VATRENIMA NA EURO!

RUŽNE SCENE IZ KOPRIVNICE: Igraču Gorice pukla vilica na utakmici