KAKAV POGODAK: Tottenham u prvoj utakmici Boxing daya slavio prekrasnim golom engleskog reprezentativca!

Konačno je na Otoku krenuo popularni Boxing day, nogometna groznica koja zahvaća Englesku tijekom božićnih blagdana. Dugački nogometni dan je otvoren susretom Tottenhama i Brightona, Spursi su nakon preokreta osvojili sva tri boda.

No, nije sve išlo tako glatko za momčad Josea Mourinha, na poluvremenu su gubili 0:1 jer je Webster pogodio za goste i šokirao cijeli stadion. Special One je očito morao dobro prodrmati momčad u svlačionici a to je imalo pozitivnog učinka.

Prvo je najbolji centarfor lige Harry Kane u 52. minuti poravnao na 1:1, da bi pobjednika odlučio Delle Alli. Engleska zvijezda je u 72. minuti postigla sjajan zgoditak za 2:1 na oduševljenje domaćih navijača. Spursi su njihovom osmom prvenstvenom pobjedom barem privremeno zasjeli na peto mjesto premierligaške ljestvice s 29 bodova, dok Brighton na 13. mjestu ima devet osvojenih bodova manje.

Show program u Premiershipu nastavlja se dalje od 16 sati, derbi kola igraju Leicester i Liverpool od 21 sat. Tottenham je ovom pobjedom skočio na peto mjesto u Premiershipu.

GOTOVO JE: DANI OLMO DONIO JE VELIKU ODLUKU O NASTAVKU KARIJERE!

ŠPANJOLCI PIŠU: Evo zašto se dogodio veliki preokret kod Rakitića!

KOLIKO JE TO REALNO? PREDSJEDNIK OSIJEKA BACIO SENZACIJU: “ŽELIMO TOG IGRAČA DINAMA!”

Cristiano Ronaldo o pobjedi karijere: Napio sam se nakon utakmice i plakao

VATRENI DOGOVORILI DRUGOG PROTIVNIKA: IZABRANIKE ZLATKA DALIĆA OČEKUJE JAKA PROVJERA PROTIV REPREZENTACIJE KOJA NAS JE ZAVILA U CRNO NA EURU!