KAKAV POTEZ MLADE ZVIJEZDE: Mario Vušković zabio jedan od najljepših golova sezone!

U ovim trenucima Hajduka na Poljudu igra dvoboj protiv izravnog konkurenta za Europu, HNK Gorice. Splitski Bijeli su uraganski krenuli te nakon nepunih 20 minuta igre poveli s 2:0, strijelci za vodstvo su bili Vušković i Kačaniklić.

Mladi reprezentativac Hajduka igra u sjajnoj formi, osim što dobro obavlja obrambene zadatke, pokazao se kao vrstan izvođač slobodnih udaraca. Igrala se 14. minuta, sviran je slobodni udarac za domaće blizu Banićevog gola, izvođenja se prihvatio 19-godišnji Vušković i fantastično pogodio.

Švedski ofenzivac Alexander Kačaniklić je dvije minute kasnije povećao vodstvo na 2:0 na asistenciju mladog Stipe Biuka. No, to nije bilo sve, slobodni pad Gorice se dogodio u 22. minuti kada je glavni sudac dosudio kazneni udarac.

Siguran izvođač za 3:0 bio je ponajbolji igrač splitskog sastava, Marko Livaja.